Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-19, 09:22   #2906
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A strzeliłam sobie 15% migdała na spirycie, bo po tygodniu od odstawienia serum super power mezo widzę, że zaczęły pojawiać się tu i ówdzie niedoskonałości. W dodatku kupiłam ten kolagen ntc i używam, ale mam co do niego sporo wątpliwości, ten Bingo był chyba lepszy, na razie nie wydaje ostatecznego osądu. Migdała trzymałam 15 minut i mogę stwierdzić ze szczypało i wysuszyło tak samo jak zawsze, ale mam zdecydowanie mniej zaczerwienień, może to przez to zielone serum Bielendy? Na razie siedzę ze śmierdzącą, manukową, nawilżającą, żelową maseczką Living nature na gębie i jest dobrze.

Mentha, może właśnie kolagen pod filtr? Do niego termalka wskazana.
Kolagen polecany jest po opalaniu. Ja szukam czegoś pod krem z filtrem.
Nie potrzebuję nawilżenia, wolałabym wręcz coś lekkiego i niewyczuwalnego na skórze. Poza tym ma to być coś z antyoksydantami, aby wzmocnić ochronę (witamina C, Q 10, niacynamid, sylimaryna itp.). Kolagen nie należy raczej do takich składników.

Nie musi być to nawet "wodne serum", jakie preferuje się tutaj (niestety większość tych "wodnych serów" dostępnych powszechnie, to nawilżające klajstry z jakimś dodatkiem; raczej mi takowe nie służą). Zależy mi tylko na właściwościach dostosowanych do przetłuszczającej się cery i efektywności. Może być np. fluid.

Wygrzebałam kolejną nowość - Bandi Medical Expert

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2015-07-19 o 09:38
mentha jest offline Zgłoś do moderatora