Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-19, 18:12   #1741
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość


Jaki podkład wzięłaś? ja właśnie miałam multum podkładów na wish ale stwierdziłam, że jadnak się opamiętam bo żadnego nie testowałam a zapasy i tak mam spore.



chyba każdy potępia, ale cóż nie wygra się z tym.
Wzięłam Guerlain Lingerie de Peu
Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Taka jest prawda co do 500zł/dziecko... ludzię przestaną pracować, bo będą mieli kasę za dzieci...

Nie przejmujcie się dziewczyny opiniami innych. Każdy wydaje pieniądze, na co tylko ma ochotę też nie lubię jak ktoś wciska nos w nie swoje sprawy
Wg mnie to powinno być dla pracujących w formie niższego podatku dochodowego czy powszechnych zwolnieniach z VAT na produkty typowo dziecięce, a nie rodzić kolejne patologie.


Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Kiedyś już pisałam, że odradzam wystawianie ZA DARMO rzeczy po dzieciach typu ubranka, wózki i łóżeczka. Część osób to zwykli wyłudzacze, którzy później tym handlują - a jakże też na OLX, GUMITREE czy ALLEGRO. Jak mamy po dzieciach coś na zbyciu, to już lepiej zawieźć do ośrodka opiekuńczego czy domu samotnej matki.
No i taki guru z bloga o oszczędzaniu sam poruszał fakt szukania takich perełek i handelku
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny kocham Was!!! Mam boxa!

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i znowu hafnaście stron do nadrabiania
ale ale - mam boxy : jupi:

ale co ja przeszłam z tymi pakami wymysliłam sobie że najpierw odbiorę paki i pojdę z nimi do sklepu. No to podreptałam do ochroniarza, patrzę a to te wielgachne paki a nie te małe takie co zwykle i tu zaczyna się najlepsze: zamiast jak normalny człowiek najpierw paki do domu zanieść a potem do sklepu iść to inteligentnie stwierdziłam że przecież sklep jest zaraz koło budki ochroniarzy, a moja klatka po drugiej stronie bloku, i dwa razy by trzeba chodzić to pójdę z tymi kartonami do sklepu. I poszłam........ najpierw mi spadła na pomidory i pół sklepu się zleciało bo myśleli że zrobiłam przecier pomidorowy (na szczęście pudło lekkie), potem strąciłam z 10 kartonów chipsów, wywaliłam butelki z wodą a na koniec (czy was też wkurzają te wąskie przejścia w alejkach w osiedlowych sklepach???) mi laska przy kasie musiała te paki potrzymać bo nie miałam jak znaleźć portfela i spakować zakupów chyba będę na czarnej liście tego sklepu

ale brokuły - prima sort

rozwaliła mnie na łopatki ta próbka perfumów na waciku wft????? co ja mam se z tym zrobić??
brokuły poszły odwiedzić braci w warzywniaku
Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dzięki za te swatche, super 3 byłaby dla mnie zdecydowanie za różowa, a 1 za jasna - tak sądzę. A 2 u nas nie ma? Bo wydaje mi się, że jeszcze ta mogłaby być odpowiednia. Na razie wzięłam 4 (jestem naturalną blondynką, ale nie superbladziochem).
4 powinna być Ok. Ja mam 4 i zazwyczaj pasują mi o ton, góra dwa ciemniejsze od kolorów dziewczyn z wątku 3 u mnie wybija róż.

Nadrobiłam i spływam uprzejmie upraszając o możliwość nadrabiania co jakiś czas

A i z boxa chętnie się wymienię na coś za bronzer Too Face i to to dziwne od Benefitu
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora