Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - prosba do robiacych bransoletki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-10, 11:30   #24
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: prosba do robiacych bransoletki:)

Cytat:
Napisane przez chilanes
ODDANIE to nie Sprzedaż ! Oddaje to, co komus sie podoba. Byc moze kiedys ktos odda mi cos co mi sie bedzie podobalo! ZA DARMO! Bez uzywania bilonu!
Piszę jako MODERATOR, nie jako UŻYTKOWNIK.

Nie chciałabym się wdawać w głębsze dyskusje na ten temat, bo istnieją pewne ZASADY i jedyne co można zrobić to się do nich dostosować. Ewentualnie można próbować je zmienić omawiając problem z ADMINEM na "Pytaniach do redakcji" - jeśli ADMIN stworzy zasadę, że każdy post zaczynać się musi od słów "Dzień Dobry" to moim zadaniem będzie zwracanie uwagi każdemu kto nie zacznie swojej wiadomości od tych słów

Oczywiście możesz oddawać co Ci się tylko podoba ale mój post odnosił się do PRZEDMIOTU dyskusji, czyli z grubsza do tego: "mialabym prosbe czy ktoras z Was zrobilaby dla mnie bransoletke z zielonych kamyków czy tez koralików? a moze ktoras ma na zbyciu? odwdzięcze sie sowicie"

Ja tylko nakreślam zasady, bo nie każdy widzi różnicę między "forum z poradami" a "targowiskiem" a przecież w jakimś celu istnieją dwa oddzielne fora ( ---> forum z PORADAMI [poradami!] i Targowisko [które służy wymianom]).

Może na pierwszy rzut oka nie jest to widoczne, ale zasada ta [m.in.] służy dobru [ochronie] użytkowniczek.

Oczywiście dyskusja przybrać może różnych kształt i od 'prezentacji dzieł' przejść może do 'wymiany' ---->
"podoba Ci się moja broszka? to Ci ją dam w prezencie" / "ale ładne! zamienię się na jedną z Twoich doniczek"
- ale wątki typu "szukam i odwdzięczę się" albo "zrobiłam kilka prac i chcę je sprzedać" powinny powstawać na Targowisku.

Tak jak zbędnych szminek pozbywamy się na Targowisku [a nie na Wizażystce], zbędnych kremów też na Targowisku [a nie na Kosmetyczce] - tak samo zbędnych "wytworów własnych" pozbywamy się na Targowisku.

__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując