Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-15, 17:28   #137
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: strasznie przetłuszczająca się buzia

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Nie może, tylko przesadziłaś. Mydła nie są produktem naturalnym, jedynie zawierają składniki pochodzenia naturalnego, ale nie składają się tylko z nich. Woleć to możesz sobie co chcesz, to tylko i wyłącznie Twoja sprawa. Ale prawdą jest to, że niestety, ale na dłuższą metę mydła wysuszają, bo mają odczyn zasadowy w przeciwieństwie do pH naszej skóry. Nie mówiąc o tworzeniu z twardą wodą nierozpuszczalnych soli wapnia, które mogą dodatkowo zapychać cerę. I pod tym względem chemiczne produkty mogą spisać się lepiej, nie naruszając warstwy ochronnej naszej skóry.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Ale dodam, że sama do mycia twarzy raz dziennie używam mydła Na wieczór myję kupionym w aptece żelem, póki co ideału nie znalazłam
tylko po co ta ironia? mogę sobie tak woleć moje mydło jak i wy ten wasz cetaphil, tylko jakoś ja nikomu tego nie wytykam,...
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora