Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-15, 15:04   #2801
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Wzięło mnie na przemyślenia co do domowych peelingów

W czwartek zrobiłam 20% peeling salicylowy, po nałożeniu pędzlem chwyciło mnie jak nigdy i byłam przekonana, że odpadnie mi cała twarz, jednak 2 dni po peelingu widziałam już, że kwas chwycił nierównomiernie, skóra z brody po 2 warstwach zeszła wielkimi płatami całkowicie na 2.-3. dzień, czoło po 1 warstwie delikatnie łuszczy się dopiero dzisiaj, a nos również po 2 warstwach jest nieruszony Obecnie nie pracuję, więc mogę sobie pozwolić na taki wygląd, strasząc jedynie ludzi w sklepie i mimo, iż wiem, że na większe efekty trzeba poczekać i nie pojawią się tak od razu, po tygodniu łuszczenia nie mam ani jednego zaskórnika mniej, skóra nie jest minimalnie ładniejsza..

Czy któraś z Was zauważyła długofalowe i spektakularne efekty po domowych peelingach? Dlaczego po gabinetowych kwasach nawet w wyższych stężeniach można normalnie pracować, skóra łuszczy się minimalnie, dając jednocześnie dobre efekty? Przyznam, że wzięło mnie kwasowe zwątpienie, kwaszę się od kilku lat na ciele, ale tam nawet najwyższe stężenia nie powodują łuszczenia, tu zlazło mi pół twarzy i żadnego efektu
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując