Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-03, 16:12   #21
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
Myszka__77, to musimy mieć podobny gust
A grupa krwi, może być, ale nie szkoda takiej ładnej bransoletki na taką oczywistą rzecz? Bardziej kierowałam się na jakieś angielskie słowa, typu "change" czy coś Ale dzięki za odpowiedź
ja też bym dała grupę krwi właśnie planuję coś w tym stylu, ale nie koniczynkę tylko kółko ale to jak mi przejdzie pandora.
Angielskie słowa mi się nie podobają. Czy Change brzmi lepiej niż Zmiana? To już wolałabym sobie coś wygrawerować np. po czesku
Chyba ,że to słowo by to miało coś symbolizować. Ja np. myślałam o Man, wiadomo co to znaczy a tak naprawdę to litery początkowe liter imion moich dzieci i męża.
Możesz wyszukać też jakąś krótką sentencję , która coś dla Ciebie by znaczyła i dać jej skrót albo całą. Możesz też walnąć wymyślony PIN albo datę pierwszej miesiączki i założę się, że nikt nie zgadnie o co chodzi. Wszystko zalezy czy ma być sentymentalnie, poważnie czy z jajem.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora