Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspólne zakupy kosmetyków mineralnych - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-04, 19:49   #1259
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Wspólne zakupy kosmetyków mineralnych - część II

[QUOTE=smash;13089844]
Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Pastereczka się przeprowadziła i nie ma na razie dostępu do internetu.
Wszystko jest na forum, wystarczy poszukać.[/COLOR]

Sorry, nie chcę być złośliwa, ale to forum ma kilkadziesiąt stron. Widziałam w czyimś podpisie, ze pastereczka nie ma dostępu do internetu, ale taka informacja mnie nie satysfakcjonuje. Skoro się przeprowadza i nie ma netu bo po co podejmuje się oraganizowania takiego duzego zamówienia. Jakby mnie raczyła poinformować, że to tyle potwa i nie będzie z nią kontaktu to w ogóle nie brałabym udziału w jej zamówienia...
Była już o tym dyskusja na plotkowym...

ps.Dla chcącego (a przede wszystkim denerwującego się o swoje zamówienie) nic trudnego

ps.2Wątki może i czasem mają po kilkadziesiąt stron ale forum ma tylko 3 strony

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Agusia była pierwsza, wiec jakby co- to oczywiscie jej te dwa miejsca się należą
Gdyby zostało jakieś - chętnie wezmę. Jak nie- trudno. To raczej mój kaprys niż rzeczywista potrzeba, więc nic się nie stanie, jak się nie załapię


Ok to zajmę tylko 1 miejsce

Poproszę o LHK
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora