Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-18, 10:27   #1521
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość




A mi się coś dziwnego zrobiło na twarzy Najpewniej to uczulenie Zrobiło się w tych miejscach gdzie ostatnio użyłam będąc u mamy żelu do mycia twarzy z avonu, takiego niby na wypryski, żrący jest jak nie wiem co Kiedyś już go kilka razy używałam ale nigdy nic takiego mi się nie przydarzyło Może niedokładnie zmyłam i za długo miał kontakt ze skórą?
Mam drobną kaszkę i bardzo mocne zaczerwienienie. Na dodatek w takich miejscach mi się to zrobiło że trudno to zamaskować (policzki w okolicach ust) Próbowałam wszystkiego i nic ( w akcie desperacji sięgnęłam nawet po Dermacol którego nie używałam już wieki) Nie da rady się tak pokazać na ulicy A potrzebowałam dziś wyjść z domu
Nafaszerowałam się wapnem i lekiem na alergię który dostałam kiedyś od laryngologa a który jest generalnie na różne stany alergiczne Zobaczymy czy pomoże
proponuje dziewczyny założyć nowy wątek POGOTOWIE
Jak komuś coś dziwnego wyskoczy , reszta radzi
Codziennie każda z nas ma coś nowego i ciekawego na twarzy.
A co do tych witamin to napewno Viollet nie możesz ich przyjmować na pusty żoładek . Agabil ma racje z cynkiem , że najlepiej jest wchłaniany przed snem, podobnie jest z wapniem i magnezem. Reszte przyjmuj po pierwszym posiłku, po odpoczynku i głodówce rano najlepiej organizm wchłania witaminy i składniki od zywcze. Niestety nie wiem jakie suplementy zawiera Belissa
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora