Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot
Wątek: Inglot
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-10, 08:32   #1934
monisia811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 37
Dot.: Inglot

Akurat to że napisałam PANI BLONDYNKA to nic starsznego nie wiem czemu tak sie bulwersujecie!!! Po 1) ta Pani naprawde była blondynką a po 2) to szlak mnie trafia kiedy wchodze do sklepu a Panie siedza rozbawione nie zwracaja uwagi na klienta i olewaja go totalnie. Paragonu nie dostalam na 100% bo jeszcze w pociagu sprawdzalam, Pani dała mi tylko gratisy a paragonu nie wkladala. Moj blad ze sie nie upomnialam ,ale jej jeszcze wiekszy ze go nie włozyła ! Chodze po roznych sklepach i kazda pani wklada paragon do torebeczki poczawszy od sklepow miesnych skonczywszy na sklepach obowniczych!!!!
Kolejna sprawa, czy sadzicie ze to jest normalne ze mam cale kolana w polamanych włoskach (maluje sie siedząc) moj pedzel juz wyglada jak skosnie sciety ! kurcze poszlam na drugi dzien i panie inglotki nawet nie chcialay go zobaczyc (a mialam pedzel ze soba) obejrzec ze cos jest nie tak z nim ! Ta pani co mi go sprzedala nic sie nie odezwala natomiast jakas inna od razu powiedziala ze tak musi byc ! Dlaczego pedzel z SEPHORA tak mi sie nie kruszy? Nie wypadł mi anie jeden włosek? a na tym co chwila! Wiewc nie dziwcie sie ze jestem zla ! odrazu powinny panie sie zainteresowac tym pedzlem , a powiedzialam normalnie "ze kruszy mie sie włosie i wypada sadze ze tak nie powinno być"

Ja tez jestem blondynka i nie wiem co jest zlego w tym ze napisalam PANI BLONDYNKA chyba jestescie dziewczyny przewrazliwione troszeczkę! Nikogo nie obrazilam , moglabym obrazic uzywajac gorszego słowa!!!! Wiec nie robcie z igły widły bo nie raz napewno ktos was nazwał blondynkami i nie sadze zebyscie sie obrazały za to!!!!

Chyba to naturalne ze na poczatku pojde z grzecznoscia i poprosze pomoc ale jesli to nic nie pomioze napewno nie bede mila dla nich!!!!
Maja placone za to zeby były do usług klienta a nie zeby klient musiał chodzic i robic kocie oczy bo wydal kase u nich a one maja go gdzies!!!!
monisia811 jest offline Zgłoś do moderatora