Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-15, 10:20   #626
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ten biały biosilk? to mi niestety nie podszedł

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

a dziewczyny..testuję dzisiaj bazę guerlain, normalnie szok! za wcześnie,żeby mówic o trwałości ale efekt super. Cienie są dużo bardziej intensywne, łatwo się nakładają , powieka jest taka gładka i śliska i baza wyrównuje pięknie koloryt. Ja uwielbiam makijaż w stylu gołego oka ale ciężko go zrobić bo wyłażą pajączki, jakieś żyłki no i wiek a tu pięknie wszystko przykryte. Cuda miłe panie, cuda powiadam! Oczywiście już myślę czy nie brać na zapas, ale nie..narazie nie biorę. Co prawda żałuję, że nie wzięłam kremu do rąk na zapas ale to inna inszość. BTW..może komus nie podszedł mi go nie chce? Albo gdzies widział w rozsądnej cenie? Skupuję krem borghese
no i następna której NIENAWIDZE

czy Wy z tą bazą możecie przestać?
ja silnej woli nie mam - walczę od tygodnia jak tylko mogę - a Wy codziennie swoje... kusicie i kusicie;
wredne baby

ja co do kremu do rąk mam mieszane uczucia - zdecydowanie bardziej mi "mamba" podeszła - krem do rą mam wrażenie że nic nie robi - a kupiłam jeszcze dla mamy na gwiazdkę, i teraz sie boje czy będzie zadowolona....
ale jeszcze nie jestem na tyle zniechęcona żeby sie go pozbyć
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora