Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-22, 13:31   #3729
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
ja do serum lemon 2 razy robilam podejscia, w sumie uzywalam i rzadko i czesto. Mysle że w wyzszym stezeniu moze by dzialalo, dosypie sobie kwas

ale wracajac do serum ktore zachwalasz, mialas wczesniej do czynienia z kwasami? ja mam wlasnie zaskorniki zamkniete na brodzie, biale grudki, nic ich nie rusza, ani kwasy, ani retinoid i juz nie wiem co robic
Nie stosowałam wcześniej kwasów, poza effaclarem K kiedyś tam. Po serum Lemon na wiosne zeszlego roku się zraziłam, bez sensu zupelnie, bo jakoś nie wpadłam wtedy na to, że inny preparat może mi pomóc Stosowałam za to krem z retinolem z BU, który też jakos tam złuszcza skórę - przez 6 m-cy przed serum migdałowym.

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Z jaką częstotliwością używałaś serum migdałowe na początku i jak obecnie je stosujesz?
..ja nie jestem na razie zadowolona, mam bardzo suchą skórę, która trochę się łuszczy, bardzo ją nawilżam ale wyglądam fatalnie
serum używam co 3-2 noc..
A Ty Durka, od jak dawna je stosujesz?? Ja na początku używałam co 2 dzień, bo zależało mi na szybkim efekcie i rzeczywiscie pierwsze 3 - 4 tygodnei były nieciekawe. Może powinnaś bardziej nawilżac skórę pomiędzy używaniem migdała?? Ja tego samego wieczora co serum, po ok. godzinie - dwoch nakładam oleje z HA lub mleczkiem winogronowym z BU w dużej ilości, zrezygnowałam z maseczek typowo oczyszczajacych typu zielona glinka, lub maseczki wulkaniczne z BU, bo zauważyłam, że wręcz pogarszają mi stan skóry, za bardzo wysuszają. Stosuję tylko algi z maseczek oraz dużo olejów. A teraz uzywam serum co 3 dzień. I w sumie jestem tak zadowolona z jego działania na moją skórę, że przymierzam się do peelingu migdałowego, zaczęłam czytac wątek o nim na Biochemii i zamówiłam kwas na ZSK . Ale nei jestem jeszcze pewna
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora