Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-18, 11:31   #468
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

EDIT:
wklejam, tak jak obiecałam, jak wygląda ten czarny lakier pękający
zrobiłam sobie zeberkę
Całkiem niezłe Ale mnie średnio kręcą te pękacze ;>
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
maybelline, astor
oczy delikatnie i na czarno-szaro zeby nie przegiac- dokladnie jak agatka sie maluje- popros niech ci wstawi kilka fotek


dokladnie, ty jedna mnie rozumiesz!
a tak serio- to fajne czuc sie nadal atrakcyjna dla innch facetow... po 8 latach powoli zapominam jak to bylo...
ciekawe kiedy teraz spotkam boksera...
ide sie zapobiegawczo podmalowac
To uczucie jest boskie I każda kobieta na to zasługuje. Przecież nikt nic złego nie robi, pooglądać sie i pogadać zawsze można

Też musze taki makijaż wypróbować bo mam taki błyszczyk fajny. Ale wzbraniam sie bo mam żółte zęby
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej
ja lece zaraz na zywiol do fryzjerki czyli maluje wloski i niewiem co i jak dopiero dowiem sie na miejscu
takze trzymajcie kciuki
Trzymam
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny popraw mnie jeśli się mylę, ale jedwab ma chyba sylikon? I one tylko dają właśnie takie złudzenie, że włos jest zdrowy?

Czytałam właśnie, że niektóre mają i alkohol, więc po częstym stosowaniu to może nawet bardziej wysuszyć włosy niż nawilżyć

Ja używam czasem, właśnie jeśli na szybko chcę włosy "uklepać"
Ja używam prawie po każdym myciu na same końcówki w celu zabezpieczenia Bo silikony tez zabezpieczaja przed uszkodzeniami, dlatego odżywke bez spłukiwania daje od połowy długości normalnie, a jedwab na same końcóweczki
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
ooo no to nie wiedziałam moja fryzjerka zawsze mi mówiła że jedwab jest najlepszą odżywką żebym wcierała go w końcówki itd. Kupuje ciągle biosilka ale właśnie nie zauważam różnicy w stanie moich włosów. Z tego wynika ,że lepiej zainwestować w pożądną odżywkę.
Czekam teraz aż wyschną włoski, chyba tak chłodniutko jak u Ciebie nie będzie.. widzę ,że mają raczej ciepły odcień
Biosilk jest składowo średni... jak chcesz jakiś jedwab to zobacz z Chi, z Biovaxa, albo z Joanny nawet. Biosilk ma alkohol
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki

ale miałam wczoraj niesamowity wieczór
byliśmy z M w teatrze, a wczesniej jak przyjechał po mnie to dostałam wielki bukiet malinowych róż ! naprawdę wielki..przepiękny
ale najbardziej zaskoczył mnie, jak powiedział, że 'dzis mijają 2 miesiace odkad pierwszy raz Cie zobaczyłem i zachwyciłaś mnie sobą' omg, że też pamiętał..dokładnie wczoraj były te 2 miesiące

dziś nie poszłam do szkoły, bo się musze uczyc na jutrzejsze zaliczenie cwiczen..
ale poki co ide nadrabiac
łaaa, romantyk ci sie trafił

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ma dużo romantyzmu
czemu mnie to nigdy nie kręciło
Ja lubie tak pół na pół pół romantyk pół wariat
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora