Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-05, 22:04   #3869
Derella
Raczkowanie
 
Avatar Derella
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Pochwalę się, że dostałam produkty z Burt's Bees Mam balsam do ciała miód i mleko super nawilżający, rewelacja! i balsam rozświetlający. Cudnie pachnie i przepięknie się mieni na skórze
Ostatnio w TKMaxxie spotkałam zestaw Burt's Bees do pielęgnacji ciała i już go prawie wrzuciłam do koszyka, ale coś mnie tknęło i poczytałam składy. I w końcu nie kupiłam, bo było tam coś niefajnego, nie pamiętam, ale chyba EDTA. Mam nadzieję, ze ten Twój nie ma żanych takich niespodzianek. Zerknij sobie jeszcze dokładnie w jego skład.
A balsamy do ust też słyszałam, że są świetne.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja tez mam lumiere, wszystko fajnie tylko bardzo szybko ulatnia sie z twarzy! tez tak masz? czasami po 5 godzinach praktycznie nie ma sladu po podkładzie.
U mnie podkład Lumier sprawuje się super, ale tylko jak go nakładam na krem nienaturalny. Na naturalnych też mi tak jakby znika - zbiera się załamaniach zmarszczek mimicznych i w porach.
Mam wrażenie, że kremy naturalne mają więcej składników natłuszczających i chyba stąd ten problem.
Mam jeszcze próbki podkładów Lucy, ale one w ogóle u mnie się nie sprawdzają. Brzydko wygladają już po nałożeniu na twarz i w dodatku żaden odcień mi nie przypasował.
Derella jest offline Zgłoś do moderatora