Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle Hakuro
Wątek: Pędzle Hakuro
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-23, 11:35   #420
LadySansa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Dot.: Pędzle hakuro

dziewczyny jestem niej niż początkująca
powiedzmy ze jak zacznę to będę początkującą narazie temat makijażu jest dla mnie prosty jakprzebicie umór głową!
Nie umiem nicbo dotąd nie miałam potrzeby -miałam cere ladną nienaganną wiec ograniczałam się do tuszu i pomadki!
sprawa sie zmieniła po urodzeniu 1 dziecka ale nie było to straszne wiec trochę to zaniedbałam
ale po 2 ciąży porobiły mi sie jakieś wypryski ,niby nie duze ale przez sen czasem je rozdrapie i zostają mi ślady na 2-3 miesiące -nie mocne nawet delikatny podkład je zupełnie tuszuje!
Dlatego postanowiłam sie w końcu zacząć malować!

Chcę używać podkładu-z racji ograniczonej gotówki(nie chce majątku wydać na kosmetyki)kupiłam sobie podkład lirene rozświetlający-IMO jest wystarczający dla mnie i tu pytanie

1.CZY I JAKI PĘDZEL do tego podkładu(dotych czas używam palców)myśle tu o pędzlach hakuro -tylko jaki model-do raczej delikatnej warstwy podkładu a i jeszcze żeby był w miarę łatwy w uzyciu-pomózcie wybrać który najbardziej się nada
2.mam sypki mineralny puder z sephory -chciała bym go zacząć używać do utrwalenia podkładu-Bardzo bardzo delikatnie -ale nie mam pędzla
chciała bym pędzel który był by uniwersalny czyli i do tego pudru i do jakiegoś innego ,który może kiedyś kupie i tu pytanie jaki model by się nadał myślę o h55-nada się
3. Pędzelek do różu czy bronzera -czy do obu tych rzeczy wystarczy 1 czy muszą być 2 różne -wolała bym 1 żeby był jak najbardziej uniwersalny (nadawał się do obu tych kosmetyków)i był jak najłatwiejszy w użyciu dla niewprawionej ręki-no dobra dla zupełnie początkującego laika


Błagam o odpowiedzi i pomoc
LadySansa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując