Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-02, 18:55   #4565
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
O tak, na pierwszym zdjęciu super!

A ja oczywiście poszłam o 18-ej do Rossmana i tak sobie chodziłam, chodziłam i łaps, do koszyka powędrował Loreal Sublime Mousse 7.40, bo jak już wyszłam ruda po tej kąpieli rozjaśniającej to pomyślałam wzmocnię sobie ten odcień. No i sobie wzmocniłam, RUDY WIEWIÓR ze mnie:-(, włosy przesuszone po tym musie na maksa, nawet odżywka z tejże farby tak zachwalana g dała.
A przecież oglądałam fotki dziewczyn i pisały, że taki ładny naturalnie wyglądający rudy wychodzi. Jak myślicie, co mam teraz zrobić by uzyskać coś podobnego do tego co wkleiłam w poście 4554? (pierwsze zdjęcie). Chcę to zrobić stopniowo. Powinnam się przenieść do wątku rudowłosych, ale kilka z was też miało kiedyś rude włosy...
o kurcze, dałabys jakąś fotkę
szczerze to zastanawiałam się nad tym kolorem ale ostatecznie wybrałam mango L'oreal

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
O tak, na pierwszym zdjęciu super!

A ja oczywiście poszłam o 18-ej do Rossmana i tak sobie chodziłam, chodziłam i łaps, do koszyka powędrował Loreal Sublime Mousse 7.40, bo jak już wyszłam ruda po tej kąpieli rozjaśniającej to pomyślałam wzmocnię sobie ten odcień. No i sobie wzmocniłam, RUDY WIEWIÓR ze mnie:-(, włosy przesuszone po tym musie na maksa, nawet odżywka z tejże farby tak zachwalana g dała.
A przecież oglądałam fotki dziewczyn i pisały, że taki ładny naturalnie wyglądający rudy wychodzi. Jak myślicie, co mam teraz zrobić by uzyskać coś podobnego do tego co wkleiłam w poście 4554? (pierwsze zdjęcie). Chcę to zrobić stopniowo. Powinnam się przenieść do wątku rudowłosych, ale kilka z was też miało kiedyś rude włosy...
ja też chciałabym to wiedzieć bo kolor piekny

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
ce-ce czekoladowy ciemny blond kladziony na rudo bordowe
1 zdj z sztucznym swietle, 2 w pochmurny dzien przy oknie.
Wlosy w dobrej kondycji, kolor fajny ale inny niz na próbniku. Sa roznice w odcieniach - tak gdzie byl rudy i odrost wyszlo super, tam gdzie byly bordowe to wyszlo ciemniej ale to bylo do przewidzenia, ogolnie az tak sie w oczy nie rzuca.
bardzo ładny
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora