Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-15, 19:55   #1878
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość


O ja z TonyMoly mam jajeczko i teraz czekam na próbki kremu Red Appletox Honey
Jakby coś to tak grzecznie czekam na opinię o czyściku i maskach.
Ja miałam próbki Red Appletox i niestety nic dobrego o tym kremie powiedzieć nie mogę Poza zapachem i apetyczną konsystencją nic nie robił, a rano buzia była szara i brzydka. Mam cerę mieszaną w kierunku suchej z skłonnością do niespodzianek od dwóch lat - opóźnione dojrzewanie ekhm.. trądziku w życiu nie miałam a po 20 nagle chodzę pryszczata - więc niby krem akurat dla mnie, ale nic fajnego nie zrobił.

Btw - takie same spostrzeżenia mam co do jabłuszka od Baviphatu - dla mnie BLEEE wymęczyłam prawie połowę opakowania, a teraz próbuję opchnąć na wymiankach

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
no właśnie

ooo a daje efekty? Faktycznie więcej

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------


Muszę przyznać, że tak - ale zawsze dużo sie naczytam opinii, recenzji zanim coś kupie
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
No wlasnie



U mnie kosmetyki sa wszedzie, musze sobie sprawic taki ladny kuferek i je zamkne w jednym miejscu



Tak, niedawno pisalam tutaj, ze jestem z niej zadowolona jednak moja natura kusi i chcialabym wyprobowac cos innego na zwezenie porów



Ale ja mialam na mysli jajeczko (egg pore mask)
ma 30 ml a skinfood white egg pote ma 100
musze porownac sklad

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy jestem wyjatkiem ale mnie ta maseczka Skinfood Egg nie przypadla do gustu, nie widze zadnych efektow czy chocby nawet zwezenia porow
Co do skinfooda egg - też nie jestem zachwycona - ja nie mam jakiś mega problemów z porami, lekko zanieczyszczone i rozszerzone, próbowałam go też na dwóch chłopach z kraterami na nosie - najpierw porządnie oczyściliśmy twarze mizonem deep pore + peeling jabłuszkowy od mizona, a potem poszła w ruch maska. No i co? U mnie nic nie dało, u nich identycznie. Za to rewelacyjne efekty zwęzające pory - na zasadzie, że z kraterów zrobiły się małe kropki daje mydło Savon Noir Hamman - kupowałam na targach medycyny naturalnej i naprawdę świetnie zwęża.

Btw - pisałam wcześniej, że rubyruby76 nie wysłała mi bb - dzisiaj dostałam zwrot pieniędzy na ebay, także uff - odzyskuję wiarę w ludzi
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora