Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-14, 17:39   #3743
Annucha
Raczkowanie
 
Avatar Annucha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zamosc
Wiadomości: 264
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
a używasz filtrów? jak stosujesz cos rozjaśniającego/złuszczającego to musisz stosowac wysoki filtr szczególnie w lecie...inaczej możesz sobie tylko zaszkodzić.
Stosuje,moja cera tego wymaga nawet i w okresie zimowym, bez 50 nigdzie nie wyjde

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
a używasz filtrów? jak stosujesz cos rozjaśniającego/złuszczającego to musisz stosowac wysoki filtr szczególnie w lecie...inaczej możesz sobie tylko zaszkodzić...<widzę,ze opisie jest informacja,że mozna go stosowac w okresie letnim> ja bym jednak nie ryzykowała go bez filtra...odsłania nowa skóre,która jest bardziej uwrazliwiona na promieniowanie i od nowa się uszkadza.
Teraz to juz zglupialam..bo czasem wiedzac,ze nie bede nigdzie wychodzic tego filtra jednak nie nakladalam i dawalam skorze odpoczac..cos mi sie wydaje,ze zrobilam sobie niezle kuku. Nie wiesz moze co fajnie nadawalo by sie do leczenia przebarwien wlasnie na okres letni? Odrazu zaznaczam,ze jestem strasznym wrazliwcem.
Annucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując