Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-28, 21:24   #2743
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
a co gadala
Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
To wejdź i posłuchaj
Ty chyba najbardziej z nas byś ją wyśmiała, bo powiedziała że "każdy BB ma taki sam kolor, który idealnie dopasowuje się do każdej cery", czy coś takiego
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
nie moge teraz no
na pewno kazdy ma taki sam, na pewno
skomentowałam działanie mizon snail bb na moim przykładzie po tym jak doradziła dziewczynie ze pasuje do mieszanej skory .. zakrzyczała mnie.. zero inf o kolorach podtonach trwalosci... jedna wielka reklama asianstore..
Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Słowik i jego odchody wstępnie na duży plus. Pokryłam buzię jakąś śmieszną odrobinką i poczułam zapach sklepu zoologicznego - ale nie przeszkadzał mi ani trochę. Po zmyciu skóra jakby bardziej jędrna, ale nie ściągnięta. Idealnie gładka, rozjaśniona. Pory wąziutkie. Na wypryski pewnie zadziała przy regularnym stosowaniu.
tez ją lubie i chyba kupie cale opakowanie

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

i idę ją zaraz zrobię bo mi jakieś dwie gule zaczęły wychodzic na policzku 2 tygodnie po skonczeniu slimakowego kremu a juz taki spokoj z tym mialam...
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora