Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - depilacja okolic bikini u brunetki !!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-15, 16:54   #464
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: depilacja okolic bikini u brunetki !!

Cytat:
Napisane przez Koticzek Pokaż wiadomość
Szczerze polecam laser!!! (laser light sherr a nie IPL które laserem nie jest!) Miałam takie problemy jak dziewczyny na tym forum ciemne włoski wrastanie podrażnienia. Męczyłam się z woskiem i pastą cukrową. Włosy po tym odrastały w ciągu tygodnia a nie 4 jaka opinia powszechnie krąży o wosku. Wreszcie zdecydowałam się pełna obaw na laser owszem boli (konieczna jest emla) i trzeba zrobić ok 6-7 zbiegów żeby pozbyć się absolutnie wszystkiego. Skóra po szczególnie 2 pierwszych zabiegach jest jakby poparzona miejscami ale po ok 2-3 dniach to schodzi. A efekt jest porażający - gładkość i wygoda. Zero włosów nie muszę już niczego używać.

A jeśli bardzo nie chcesz z jakiegoś powodu lasera to pasta cukrowa (dziecinnie proste do zrobienia) lub wosk na ciepło a po tym od razu płyn Depilive (na allegro ok 50 zł jest na alkoholu po wosku piecze strasznie ale działa) i krem z mocznikiem PILARIX (dostępny tylko w aptekach 12-20 zł). To powtarza się przez kilka dni po depilacji na czystą skórę wtedy włoski znacznie mniej wrastają. Jednak biorąc pod uwagę ile z tym roboty laser jest milion razy lepszym rozwiązaniem....

ps. koszt zabiegu w moim wypadku warszawa pakiet za 299 zł wystarcza na 3 pełne depilacje głębokie bikini plus 1 zabieg na pachy, albo 5 depilacji podstawowych bikini czyli w sumie same pachwiny
Byłam raz na depilacji laserem i myślałam, że umrę z bólu Więcej razy nie poszłam. Jak już długo utrzymuje się efekt po tych 7 depilacjach?
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując