Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-29, 12:35   #4352
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość





oooj do 3miasta to mam jakieś 250km

jak już robię stacjonarnie to zawsze staram się trafić na "swoją" konsultantkę i nigdy mi dziewczyna próbek nie żałuje, po większość wracam i kupuję pełnowymiarowe, czasem i nawet większe gifty dorzuci, co chcę to generalnie mam z odlewek podkładów czy kremów, ale reszta dziewczyn to porażka i zawsze trafiają mi się odlewane "śmierdziuchy" za które zawsze dziękuję ale to prawda ... na zapleczu to mają chyba prawdziwą kopalnie skarbów

ten tonik ma jakąś męską nutę, niby fresh a jednak trochę koloński dla mnie
To blisko

Też mam taką fajną w GB,ale ostatnio jej nie było dwa razy i nie dostalam nic
Dlatego,kupuję stacjonarnie

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dumam sobie, czy nie zamówić w D. lakieru Anny (drugi byłby gratis). Boję się, czy ten gratis nie będzie nietrafiony z kodem -10% wychodzi 50zł z groszami, więc nieźle.
Chyba muszę iść na jakąś terapię, mam straszną potrzebę zakupienia czegoś okazyjnie (sama nie wiem, czego ), ale nikt nie kusi gratisami (ani różowymi pudełkami)
Ja kupiłam ten:
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000060970.html
Jednak drugiego nie dostałam,z tymże ja brałam za bon 40zł i dopłaciłam 5zł w stacjonarnym D.Dostałam próbkę podkładu Clarins(obsługiwała mnie pani Kierownik)

Sam lakier jest fajniutki,dobrze kryje,kolorek też ładny
Nigdy z Anny nie miałam i tak z ciekawości go nabyłam.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora