Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-29, 20:21   #866
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam różne wkładki w zależności od butów w balerinach mam całe wkładki, w szpilkach takie pod śródstopie w niedzielę kupiłam bardzo fajne wkładki skórzane pod śródstopie w Lidlu po 5zł za parę u mnie wkładek do butów nigdy za dużo

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

W D. znowu dostępne mini zestawy Estee
No u mnie też wkładek sporo, szczególnie własnie tych na śródstopie do szpilek, muszę chyba teraz całe żelowe sobie kupić

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
śliczne, z newsletterem masz -33 zł , bo tak ja akurat zamawiałam i paczka przyszła w ciągu 24H, a w paczce oprócz butów 2 kolejne kody na -11% do tego sklepu i kod na -11% do douglasa

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Martusia chyba zaraziłyśmy kilka dziewczyn melisami
Poziomka trzymaj się kolejnym razem się uda
Nooo, ten wątek to zło, jak się kosmetyki nam nudzą to zaraz inne potrzeby sobie generujemy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora