Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włochy - jakie kosmetyki przywieźć ???
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-16, 16:19   #28
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Włochy - jakie kosmetyki przywieźć ???

Cytat:
Napisane przez sasanka22
Svenja,kurcze,tak czytami czytam..cos mnie tknelo...mieszkam w malym miescie NIC TU NI MA jak czlowiek chce kupic ,na wieksze zakupy jezdzę do Rzeszowa,a raz jak bylam malym sklepiku kosmetycznym babeczka pokazala mi ta odzywke jako profesjonalna,Mil Mil,dokladnie ta sama jak na fotce ,zachwalala strasznie wiec wzielam na wyprobowanie tylko ze ja za nia dalam 40zl a tu widze cene 2 euro ale marza
W kazdym razie daje cynk-mzna ja dostac w Polszy i jest naprawde swietna,ten zapach..eh..kurcze,dobrze ze tu wlazlam,przypomnialo mi sie ze sie juz konczy i trzeba kupic kolejna
Jak moja sista przyjedzie do Slowenii za tydzien to robimy wycieczke do Wenecji (to za rogiem ), wezme jedna dla Ciebie, jak dopadne w ktorejs drogerii (sama zrobie zapasy) No i siostra skorygowala moja wiedze, kupila ja za 1.50 euro (500ml, a sa i litrowe).
Cena w Polsce horrendalna, bo nie ma ich w normalnej sprzedazy jako takiej, stad takie ceny. Zreszta to jak kolorowka Pupy, albo Clinique w Stanach...
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując