Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-25, 09:48   #4662
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Hej hej ominęło mnie coś pod dwudniową nieobecność?

w S dni VIP do 5 października. 20 % rabatu na kod 915GE

piszę bo nie wiem czy macie już czy nie
czytam że jakieś świeczkowe szaleńswo mnie ominęło ale może i dobrze
wybieram się jutro do organique na zakupy z rabatem

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Penny90 - współczuję przebojów z salonem fryzjerskim mnie tez tak raz urządziły babki w "ekskluzywnym" salonie jak chciałam wrócić z koloru ciemna wisnia do blondu zamiast robić to jakoś stopniowo walnęły mi kolor który mi spalił włosy jakbym chciała osiągnąć taki efekt to bym sobie kupiła rozjaśniacz w tesco za 10 zł i możliwe że wyszłoby mi to lepiej niż im porażka na całej linii to byla, przez ponad rok nie mogłam dojść z włosami do ładu czasem lepiej zaufać jednak starej Pani Zosi z salonu za rogiem i odpuszczać te nowoczesne salony z 20-letnimi "specjalistkami" od wszystkiego
trzymam kciuki żeby rzecznik Ci pomógł. Myślę że powinnaś domagać się zwrotu kasy bo to już przesada odwalać taką fuszerkę i brać za to 800 zł
nic ciekawego się nie działo zazdroszczę Organique
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora