Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-10, 16:52   #419
blebleble
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II

Hej

Bardzo proszę o analizę składu kremu Dr Irena Eris, Pharmaceris N, Vita-Capilaril, Krem nawilżająco-wzmacniający do twarzy

Skład:
Glycerin, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Cetyl Alcohol, Isostearyl Isostearate, Cetearyl Octanoate, Dimethicone, Potassium Cetyl Phosphate, Hydrogenated Decyl Olive Esters, Niacinamide, Sorbitol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Sodium Polyacrylate, Kelp (Macrocystis Pyrifera) Extract, Allantoin, Glyceryl Polyacrylate, Sodium Hyaluronate, Wheat (Triticum Vulgare) Germ Protein, Ascophyllum Nodosum Extract, Asparagopsis Armata Extract, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Parfum

Wiem, że krem zawiera fitokolagen - mam 20 lat, więc tego typu składniki nie są mi jeszcze potrzebne. Jednak pod innymi względami krem bardzo mi odpowiada (chociażby filtr 15, i oczywiście składniki wzmacniające naczynka). Czy mogę używać tego kremu bez obawy "rozleniwienia" czy innego negatywnego wpływu na skórę? Interesuje mnie też kwestia "zapychaczy". Inne uwagi również bardzo mile widziane

Dziękuję z góry i pozdrawiam
blebleble jest offline Zgłoś do moderatora