Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-22, 18:31   #232
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Evitko, a masz porownanie do DP Chanela lub Parure Guerlaina
DP nie używałam (choć zawsze miałam na niego ochotę) bo nie było dla mnie odcienia- wszystkie za ciemne.
Z parure miałam taką śmieszną próbkę na papierku i nieststy mi po tej próbie nie podszedł- mocno się pylił (takie wrażenie miłam też po macaniu w perfumerii), był widoczny na buzi, a jednocześnie nie krył. Ale w związku z tym, że to była taka pseudo próba mogę się mylić...

a dior mi bardzo pasuje, jest taki aksamitny i jakby gładki, całkiem ładnie kryje (jak na pudrowy kompakt), ładnie się wtapia w skóre, no ma najładniejszy i najjaśniejszy kolor jaki udało mi się znaleźć pośród pudrowych kompaktów (ten mój 010). Ciemniejsze też mają ładny, beżowy odcień wg mnie.

edit: soft, u mnie kryje bardzo ładnie, wiadomo nie jest to revlonowski colorstay, ale moje naczynka przykrywa (a jeszcze ładuję bazę zieloną pod spód). I buzia sprawia wrażenie takiej gładkiej. Gorzej było jak mi trochę schodziła skóra z nosa, bo trochę skórki podkreślał, ale 2 noce z alantanem i było ok.
No, ale ty o krycie pytałas a ja tu o swoim nosie.....
Mi krycie odpowiada, no i nie ma maski ani babci pudernicy.....

Jestem bardzo na TAK
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora