Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta po usunięciu woreczka żółciowego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-13, 06:33   #7
joasia25
Raczkowanie
 
Avatar joasia25
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 248
Dot.: Dieta po usunięciu woreczka żółciowego

przeszłam to 1,5 roku temu,
musisz uważać, ja stosowałam wszystko zgodnie z dietą, którą otrzymałam po wyjściu ze szpitala, przez 2 m-ce schudłam ponad 10 kg.
nie możesz jeść rzeczy tłustych, smażonych, z dużą zawartością błonnika, wzdymających, świeżych owoców (dojrzałe) i większości warzyw, żółtek jaj, czekolady i wiele innych (tylko co jeść )
generalnie wszystko lekkostrwane i gotowane - pamiętaj nie przesadzaj, mnie później garściami wyszły włosy, zaopatrz się do dobre witaminy i jedz wszystko w rozsądnych ilościach,
ja nie znoszę gotowanego mięsa dlatego zajadałam się ryżem i nabiałem, jogurty, twarogi itp. ale musialam sobie robić obiadki i np. pulpeciki z szynki
moje deserki (ulubione) to był jogurt naturalny wymieszany z galaretką ugotowaną w mniejszej ilości wody
jest trudno się przyzwyczaić, po ok upływie 1,5 miesiąca spokojnie wprowadzaj wszystkie produkty- powolutku, ja po 2 miesiącach od zabiegu bawaiłam się na weselu koleżanki i pochłaniałam już smażone kotlety, alkoholu jeszcze wtedy nie piłam, z resztą cały czas w szczątkowych ilościach
pozdrawiam i dasz radę
joasia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując