Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-20, 08:10   #3223
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Ziz, Ty szczęściaro ja bym chciała mieć problem z nadmiarem objętości (włosów, znaczy się - reszty mam w nadmiarze już teraz ).
to wcale nie jest fajne jak mi sie uda ulozyc fajnie wlosy to pol biedy, gorze, jak mi sie nie uda wtedy nie pozostaje nic innego jak zwiazac kucyk na czubku glowy
Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Jestem bardzo dumna z zapoczątkowania Twojej Aussie-manii dziś w sklepie wąchałam sobie różne ich pyszności a ten spray Luscious Long Ci się spodobał? Uwielbiam ten zapach
ja tez Ci bardzo dziekuje za zapoczatkowanie tej manii moje potrfel juz nie jest taki sklonny do podziekowan
spray jest fajny uzywam go po kazdym myciu wlosow. Aussie w ogole ladnie pachna
Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Ok, idę zorganizować trochę swoje kosmetyki, to może jutro wreszcie pstryknę
czekamy!

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
zizou ochy i achy! jaka kolekcja do włosów! nie no jestem pod wrażeniem chętnie bym część przygarnęła
po cichu sie przyznam, ze uwielbiam kosmetyki do wlosow i pilnuje ich jak oka w glowie - moj chlop nie moze uzywac tego co moje, chyba ze mi sie znudzi i chce sie szybko pozbyc
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora