Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-22, 08:54   #2099
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Dzień dobry
No ładnie, jeden dzień i 10 stron nadrabiania


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wiesz, może Cascada ma większe doświadczenie dotyczące porostu włosów.. I może faktycznie nadchodząca wiosna też "swoje" robi, ale.. Ja jak używałam tego szamponu pharmacerisa to też rosły mi włosy szybciej - a niby tylko szampon - a różnica była
No właśnie tak myślę i chyba dam tej Londzie jeszcze szansę a Farbę zdążę jeszcze zmienić.. Blondy.. od czasu do czasu mnie to zaczyna irytować Już byłam taka hepi po tym 1 farbowaniu Londą bo myślałam, że w końcu coś dla mnie a ona tak brzydko zmieniła kolor
Widzisz.. ja mam w sumie dość jasne włosy ale ciepły odcień z rudawym połyskiem i to wszystko wychodzi przy farbowaniu - więc też potrzebuję silniejszej farbki Czasem myślę, że to po prostu nie dla mnie a bawić się w podkłady - to raz, że mi się nie chce.. a dwa, że jednak mimo iż wiem, że to mniej niszczy jak rozjaśniacz to jedak mam poczucie, że daje im w kość..
Więc może na nasz porost wpływają odpowiednie szampony

Nie gadaj, że blond nie dla Ciebie Napewno znajdziesz jeszcze swojego guru wśród farb metodą prób i błędów, spokojnie
Daj szansę Londzie jeszcze raz, a jak nie ta to może coś z prof z wodą 12? a na reszte dla stonowania z 6% lub 3 nawet?
Ja tak będę próbowała Łudzę się cały czas, żę uda mi się od podkładów uwolnić


Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewcyznki, jestem przeszczesliwa. Kolor jest idealny!!! Boski! Ani zimny ani ciepły. Ma lekko popielata poswiate, co widac na pierwszym zdjeciu. Nie jest tak jasny jak był, ale tez niespecjalnie ciemny. sreni blondzik to jest to Włsoki jak zawsze zaraz po farbie lekko przesuszone, ale 2 olejowania i wróca do siebie. Jest eekstra. Jak ktos lubi naturalne i ciemniejsze blondy
Reakcją nie zaskoczę - ale ciemne
Ale pasuje Ci taki kolor Widać jak tryskasz radością.
Najważniejsze, że Ty jesteś zadowolona i się dobrze w nim czujesz


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A na razie i tak moim nr 1 jest gliss kur do farbowanych i naprawdę jakoś tak rozświetla kolor
Właśnie rozglądam sie za szamponem i dzięki Twojej notce chyba kupię tego Gliss kura skoro jesteś zadowolona, to rozumiem, że żadne cuda się nie dzieją (główka nie swędzi itp)
Zastanawiam się jeszcze nad lawendowym naszej bunny i ziajką figową


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dobra, wstawiam
tadam!
Jakie kolorowe cudo
Super Daj znać o reakcji TŻa


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ok wklejam Wam foto zrobionych tych falek
Super a włoski to chyba masz najjaśniejsze z całego wątku


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Każdy ma jakiś fetysz mój ex też mial na punkcie kobiecych stóp... nie powiem wam co nimi robiłam na bialo...ciii...
bunny, po prostu jestem posiurana aż ciężko to sobie wyobrazić

Wczoraj miałaś niesamowitą wene twórczą mamy nadzieję, że i dziś poskrobiesz na swoim blogu duzio


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jej .... mojemu tż-towi kuzyn strzelił strzałą w oko jak miał 5lat.. 2mm i oko by stracił...
Też miałam podobną przygodę :/
Chłopak z sąsiedniego osiedla wycelował mi w twarz pistoletem na kulki. Brakowało ok 3mm w góre i bez oka bym została.. Chodziłam ok tygodnia ze śliwą pod okiem. Ale dziękuję Bogu, że tylko tak to się skończyło.


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja mam taką
w sumie prosta, zwykła, ale ładnie leży, dobrze się układa i wcięta w talii nieco pasuje do wszystkiego
Kurtałka ładna, ale bardziej zachwyciłam się kolorem włosów


Cytat:
Napisane przez n_i_x_i_e Pokaż wiadomość
dzień dobry
Ja siedzę jak na igłach bo juz mam 5 dni po terminie porodu..
ale to nie ważne.. napisze jeszcze cos na temat ..o moich włosach..
Nie przetłuszczają sie ani nie są zbyt suche wiec nie muszę ich często myc 1-2 razy w tyg.
Sa długie, i geste wiec dosyć ciężkie ale jestem przyzwyczajona.
Niestety żeby porządnie spiąć to sie muszę napracować...
i miec bardzo mocna spinkę.
Do fryzjera nie chodzę , sama przycinam , cieniuje i farbuje, bo nie mam zaufania do fryzjerów..
nigdy nie byłam zadowolona.
Mam wrażenie ze jak większość z nich widzi u kogoś tyle włosów
to az ich korci żeby obciąć za dużo czy poeksperymentować.
Raz chciałam zeby mi lekko wycieniowała ale juz od polowy
a w efekcie włosy wyglądały jak pocięte samurajskim mieczem .. same schody....
Nigdy nie susze na ciepło , myje letnią a na końcu zimną wodą..
Teraz staram sie zawsze używać jakiejś odzywki do spłukiwania .
i za radą juz dzisiaj przed myciem od polowy nasmarowałam oliwką.
(w zastępstwie za olejek migdałowy którego jeszcze nie mam)
a mam taką świetną którą używam do wszystkiego ,
to oliwka dla kobiet w ciąży , uelastyczniającą przeciw rozstępom,
nie ma żadnych barwników, alergenów i konserwantów ,
a zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E
(Nie chce juz przesadnie chwalić i reklamować wiec jak kogoś interesuje jaka ,to mam w recenzjach)
Jak juz wcześniej pisałam to używam Loreal preference z tych najjaśniejszych w różnych odcieniach
ale zawsze wychodzi mi tak samo..słonecznie i w cieplej tonacji... co mi sie nawet podoba.
i to na tyle , teraz pozostaje mi czekać az dzidziuś zechce wyjść
pozdrawiam
Więc życzymy pomyślnego rozwiązania
A wiesz już? To córunia czy synuś?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora