Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 08:20   #3226
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Szczerze pisząc nie zauważyłam Ale to dlatego, że brzoskwiniową użyłam tylko kilka razy (2, góra 3 - po prostu kupiłam ją jesienią i jakoś średnio mi pasuje ten kolor o tej porze roku... Uważam, że świetna będzie na wiosnę/lato ), a czerwień tylko raz testowałam, praktycznie w ogóle jej nie nosiłam publicznie, więc nie wiele mogę w tym temacie powiedzieć. Jedyne moje spostrzeżenie jest takie, ze czerwień jest o wiele bardziej kryjąca...
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Tak, mam podobne odczucia. Dodatkowo mam wrażenie, że nawet mając idealne usta ta koralowa szminka nie będzie dobrze wyglądać, jest taka dziwna w nakładaniu...
Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Pisałam o tym kilka stron wcześniej i widzę, że dziewczyny mają podobne odczucia. Czerwona jest cudowna, kilka razy miałam ją na ustach będąc poza domem i świetnie się trzymała, natomiast koralowa... Eksponuje wszelkie zagłębienia, warzy się, wysusza, o tego jest jakby mniej napigmentowana. Zastanawiam się co z nią zrobić
Ufff, a myślałam że jestem dziwna. Koralowa wydaje mi się jakaś taka błyszczykowa. No i włazi w każde możliwe załamanie, nieestetycznie się zbiera do środka ust. Dziwna jakaś.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora