Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 15:21   #2798
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sa rozjasniacze lzejsze... kazda firma ma taki w ofercie, czesto bezamoniakowe, z tym ze gorzej biora wlosy i daja np. na ciemnych wlosach zlote pasemka- a nie biale czy platynowe... to juz twoj wybor.
pasemka sa na pewno lepsze dla ciebie to robione na folie nie poparza ci skory glowy, nie dojdzie do reakcji jaka moglaby dosc z farba- a jestes w ciazy, hormony buzuja i roznie bys sie mogla czuc podczas zabiegu mimo to i tak popros o klime z wyciagiem albo uchylenie okna w oddali, bo bedziesz zle sie czula na pewno. pracujac w salonie obslugiwalam kobitki tuz "przed rozpakowaniem" i pamietam ich marudzenie i co im sie podobalo a co utrudnialo
farbe zrobisz po porodzie, bedzie jeszcze czas...
poza tym wlosy moga ci leciec po porodzie, to lepiej nie obciazac dodatkowo skory glowy- a w foliach tak sie nie stanie
Dziekuje slicznie za wszystkie informacje Wlasnie boje sie o te moje wlosy ze juz nie beda sie tak krecic tak teraz. Moja mama tak miala ze po urodzeniu mnie wlosy jej strasznie polecialy i juz sie tak nie krecily jak przed.
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora