Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-01, 02:34   #4103
Czerlinka
Raczkowanie
 
Avatar Czerlinka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
ojtam ojtam... byle galeria ma wyprzedaz na okraglo. Depaato rowniez. Trzeba tylko polazic i poszukac.

Outlet malle tez zawsze maja cos na przecenach, nawet jak wielkie sezonowe przeceny sie skoncza.

Uniqlo tez zawsze ma cos na przecenach.

Czerlinka, w zaleznosci od tego co chcesz kupowac, i ile kasy wydac, depaato moze byc lepsza opcja, bo mozesz dostac zwrot VATu.
Cytat:
Napisane przez djprinzesin Pokaż wiadomość
Czerlinko jedyne wyprzedaze na jakie jeszcze mozesz liczyc to sieciowki: h&m, zara, mango itp inne ciuchowe powoli sie koncza. kosmetycznych to chyba wcale nie widzialam. jakies pojedyncze tak, ale nic wiekszego
Dzieki za sprawozdanie, pytam bardziej z ciekawosci. Mnie interesuje cos, czego u mnie nie ma, bo inaczej to no fun

Zeby nie robic calkiem OT na tym watku, to napisze ze zapalalam niesamowita miloscia do marki Too cool for school (chyba tez koreanska). Kupilam ostatnio baze Oil control primer i musze powiedziec ze daje rade. W moich warunkach po przejsciu 15 minut na zewnatrz i tak ma sie wilgotna twarz, ale tym razem jest to woda.
__________________
Mój blog o życiu na Tajwanie
Mr. and Mrs. Ha
Wymiana wrześniowa
Czerlinka jest offline Zgłoś do moderatora