Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka, część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-11, 11:30   #1987
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Dziś z mamą skorzystałyśmy i kupiłyśmy MakeUp For Ever HD podkład (dla mamy) a dla mnie MakeUp For Ever Aqua Brow, Givenchy Teint Couture kompakt (boskii ) i tusz do rzęs HR Lash Queen =). Jestem w niebie
Łał, dałyście czadu

W sumie to kusisz tym podkładem od Givenchy, lubię tę markę, a jakoś do tej pory nie zainteresowałam się ich podkładami. A na twoim blogu widzę, że mają też bardzo jasne odcienie, idealne dla mnie (btw - posłodzę ci jeszcze, że jesteś ślicznym piegusem ). Muszę gdzieś je obczaić.

Kliknęlam właśnie na ebayu Meteoryty Light Is On The Air Skoro uznałam, że nie potrzebny mi nowy róż, to przecież kasa nie może tak latać w przestrzeni niewydana Już nie mogę się ich doczekać. Torchę o nich wcześniej poczytałam i niby piszą, że są praktycznie takie same jak klasyczne 01 Teint Rose, to jednak na moje oko, te limitowane wydają się bardziej "świetliste". Zobaczymy. Jakby co, to klasycznych jedynek nigdy nie miałam, także nie zmarnują się ani nie zdublują.
Chociaż generalnie uważam, że te wszystkie wysokopółkowe marki zaczynają powoli zjadać własny ogon, tj. powtarzają się do bólu.

Edytowane przez WackelDackel
Czas edycji: 2013-08-11 o 11:57
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując