Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-08, 00:37   #101
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy jestem brzydka - proszę o szczerą ocenę

Cytat:
Napisane przez mazgoo Pokaż wiadomość
zdecydowanie najładniej na ostatnim zdjęciu powiedz prosze co to za piekny kolor farby od dawna poszukuje takiego koloru

---------- Dopisano o 01:23 ---------- Poprzedni post napisano o 01:22 ----------

chodzi raczej o to ,ze często przez to efekt jest przerysowany i wygląda to bardzo nie naturalnie
Na ostatnim zdjęciu to moje naturalne włoski

---------- Dopisano o 01:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
a przyjrzałaś się zdjęciom ktore dla Ciebie zrobilam? przeanalizowałaś w ktorym miejscu je depilować? dlaczego od góry, a nie od dołu? i po co od wewnetrznej str tzn od str nosa? po co? tam ich prawie nie masz! nie mogą byc zbyt szeroko rozstawione.! wklej aktualne zdjecie
Poczytałam trochę o regulacji brwi ( ale już po wyrwaniu brwi ) i teraz wiem, że powinnam była je wyrwać od dołu..
Ogólnie wyglądam dobrze, wszystko jest w porządku, ale boję się, że teraz gdy włoski z górnej linii odrosną to będą grubsze i gęstsze .... Następnym razem spróbuję podskubać z dołu
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując