Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-08, 08:52   #1488
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ja tez mam pytanko dziewczyny. Moja dermatolog chce mi zrobic peeling migdałowy za dwa tygodnie.Mam cere ekstremalnie tłustą,zaczerwienioną po uzywaniu nadtlenku benzoilu ponad rok,ale teraz ją troche złagodziłam,bardzo wrazliwą i z milionem wągrów.Mam nazieje ze to nie bedzie zły wybór bo ten peeling nie jest fotouczulający,jest podobno dosyc łagodny w porównaniu z innymi a jednoczesnie radzi sobie z wągrami.Jednak baaaaardzo sie boje,bo juz kiedys kosmetyczka popsuła mi twarz ale to wyciskaniem.Poza tym boje sie o moja bardzo wrazliwa skóre...ale mniejsza z tym.
Mam go miec robionego 24-25 a 3 wrzesnia idziemy do szkoły,czy moja skóra do tego czasu zdazy sie zregenerowac i nie bede mega czerwona na rozpoczecie roku?
jakie stężenia są zazwyczaj uzywane w gabinetach,chciałabym poprosic o to najmniejsze..?
Czy jest taka mozliwosc zeby zrobic np.mocniejszy na czoło i brode a lzejszy na poloiczki?
No i to chyba wszystko,z góry dzieki za odp ;]
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora