Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-18, 20:18   #743
123sylwiawy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Witam Was dziewczyny! Błagam, pomóżcie mi
Czytam i czytam o tych wszystkich składach kosmetyków i już chyba zwariowałam
Moja cera jest odwodniona, z (póki co) małą ilością naczynek i widocznymi już dość mocno zmarszczkami mimicznymi
Sama już nie wiem jakich kremów używać
Do tej pory stosowałam na noc La Roche-Posay Hydreane Riche, zamieniłam go teraz na krem firmy ACO Face Night, Nourishing Night Cream. Extra rich, intensive care for a soft skin- skład:
Aqua, Glycerin, Canola Oil, Myristyl Myristate, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate Citrate, Niacinamide, Diisopropyl Sebacate, Urea, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Sodium Citrate, Citric Acid, Phenoxyethanol.
Co sądzicie o jego składzie, czy to była dobra decyzja?

Chciałabym jeszcze zacząć stosować z tej firmy krem na dzień przeciwzmarszczkowy
ACO Protecting Day Cream 25+ Anti Age, skład :
Aqua, Ethylhexyl Salicylate, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Diethylhexyl Carbonate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Propylene Glycol, Niacinamide, Dimethicone, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Cetearyl Alcohol, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate, Biosaccharide Gum-4, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Ascorbyl Glucoside, Butyrospermum Parkii Butter, Propanediol, Caprylic/Capric/Myristic/Stearic Triglyceride, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Sucrose Stearate, PEG-100 Stearate, Dehydroxanthan Gum, Algin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Citric Acid, Methylparaben, Ethylparaben, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol (SCCP26), Parfum, Citronellol (SCCP26), Limonene (SCCP26), Linalool (SCCP26).
Tylko zastanawiam się czy warto?!
:conf used:
Błagam pomóżcie mi i doradźcie jakie kremy powinnam stosować?
Co do tych moich naczynek to używam obecnie Krem Avene Antirougeurs Jour spf20 for dry to very dry sensitive skin, tylko wydaje mi się że on nie bardzo mi pomaga...zresztą nie do końca wiem jakie ma być jego działanie, bo naczynka chyba jak miałam tak mam...
Nie wiem na czym się skupić?! Na noc wiem, że na nawilżeniu a w dzień - zmarszczki czy naczynka? Jakiego kremu używać??? Błagam pomocy!!!:p rosi:
Może odstawić kremy i przestawić się na olej kokosowy? Podobno czyni cuda...
Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi :jup i:
123sylwiawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując