Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Swiateczna pocztowka z Irlandii .
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-21, 13:24   #1
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536

Swiateczna pocztowka z Irlandii .


UPDATE : POST 56 !!!


Dziewczeta chcialam Wam zyczyc wszystkiego , co w zyciu najlepsze .Umiejetnosci odnajdowania szczescia w kazdym ,nawet najzwyklejszym dniu .Milosci dla siebie i dla innych , wiary w marzenia i spokoju, w tych szalonych , zabieganych czasach .Swiat w sercu przez caly rok

A tak na marginesie , doceniajcie swoich bliskich .Irytuajcych braci i siostry ,ktore podkradaja ciuchy .Tate , ktory jest zbyt surowy i mame , ktora czasem nie ma dla nas czasu...Rodzina to najwiekszy skarb i doceniamy ja dopiero wtedy , gdy jej brakuje .


Postanowilam zrobic wlasna pocztowke ale te wszystkie swiatelka i odblaski sprawily ,ze mialam klopoty z aparatem ,ale jak juz zakupilam Mikolajowa czapke na te okazje to nie odpuscilam Poza tym dzis , wcale mi nie chodzi o makijaz

A uzylam -
kuleczek APC - chyba czterech rodzajow ,pudru Loreal i rozu Loreala, konturowki czerwonej , blyszczyku Diora , tuszu Bourjois , cienia jasnobezowego i jasno brazowego Bourjois . Uzylam tez gawiazdek , ktore przykleilam na bezbarwny blyszczyk .

Ps. Dziewczeta ,trzymajcie za mnie kciuki , bo dzis zaczynam swoja pierwsza , prawdziwa prace i jestem niesamowicie zdenerwowana !!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swita4.jpg (63,6 KB, 680 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swieta3.jpg (58,7 KB, 653 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swieta.5.jpg (67,0 KB, 554 załadowań)

Edytowane przez Daisy23
Czas edycji: 2008-12-23 o 16:33
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując