Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robić, aby twarz była całkiem czysta???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-03, 18:02   #4
Entuzjazm
Raczkowanie
 
Avatar Entuzjazm
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 51
Dot.: Co robić, aby twarz była całkiem czysta???

No właśnie niby tyle już było powiedziane i baardzo dużo już na tym forum przeczytałam a wciąż nie wiem co zrobić żeby moje rozszerzone pory zmalały na dłuzej niz tylko po maseczce... stosowalam kwasy i nie zauwazylam roznicy, teraz czekam na efekty brevoxylu.. stosuje wode termalna avene, organiczny tonik różany z bootsa - ma dobre opinie na kwc, maseczki sciagajace - pyl wulkaniczny, clinique emergency mask, maseczka aspirynowa no i postawilam na nawilzanie - maska avene nawilzajaco-regenerujaca i na dzien krem nawilzajacy lrp nutritic 5%, no a na noc brevoxyl wlasnie. czasem jak przesadze z maseczkami, i mam zaczerwieniona twarz (bo innych oznak przesyszenia nigdy nie zauwazylam..) to robie eksperyment i przez kilka dni tylko maseczka avene i nutritic i owocuje to wysypem! natomiast poki sie nie podrazni od brevoxylu, a nie stosuje maseczek to pory i tak sa wielkie i care bardzo przetluszczona...
wiec nie wiem na ile w moim przypadku przetluszczanie to efekt nie wystarczajacego nawilzenia. trudno mi to ocenic. zatsanawiam sie tez na ile nawilzanie moze poprawic stan rozszerzonych porow, jesli tylko uda sie ze ich cudem nie zapcha....
minelo juz jakies 2 miesiace od ostatniego oczyszczania u kosmetyczki a moja tworz znow tego potrzebuje....

jakies porady odnosnie mojej pielegnacji?
Entuzjazm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując