Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-01, 08:17   #16
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_
Dziewczyny plis, powiedzcie mi jak dziecku ..........
Zaraz skończę 30 i od jakiegoś czasu wzięłam się za używanie kremów takich troszkę "poważniejszych" .
Mianowicie mam wrażliwą cerę a z wiekiem się coraz bardziej uwrażliwia, podpasowały mi kremy z lumene (nie szczypią, nie łzawię, itp). Jednak chciałam zapytać czy wystarczy mi krem z vit C (akurat ten mam - LUMENE VITAMIN+ RADIANT C-ENERGY Age-Defying Intensive Care) czy powinnam jeszcze coś nałożyć pod ten krem. On ma jakieś tam filtry ale nie wiem czy wystarczające...........
Poza tym, że cera jest wrażliwa nie mam większych z nią problemów, niewielkie zmarszczki mimiczne są owszem , ale co będzie za jakiś czas.
Beatka, FILTRY!!!!!
I to takie solidne - to są jedyne kremy które na serio chronią nas przed starzeniem! Pod krem z filtrem jakieś serum z antyoksydantami na dzień.
Na noc dobrze by było retinal - Ystheal+, Diroseal...
Nie wiem, czy Twoja skóra tolerowałaby po jakimś czasie retinoidy, bo to jak na razie najskuteczniejsze rzeczy przeciwko zmarchom i starzeniu; niemniej to już broń ciężka; najpierw lepiej przygotować skórę retinalem - czyli kremami avene.
A kremu Lumene nie znam, jaki ma skład?
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując