Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-26, 21:15   #892
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość

Co do farbowania włosów. Czaje się obecnie na roślinne farby typu Biokap itp. Wiem, ze nie sa zupełnie naturalne ale jakoś nie mam ochoty bawic sie w henne, mimo zachwytów. Jak mam sie dwa razy w miesiacu babrac z papka na głowie to mnie zniecheca. Juz olejowanie włosów 1-2 razy w tygodniu to dla mnie sukces
Poli, ja zdecydowanie polecam Ci farby typu Biokap (choć osobiście wolę Color&Soin), bo henna - choć naturalna i dająca w sumie cudne efekty kolorystyczno - połyskowe - w moim przypadku się nie sprawdziła. Po kilku nałożeniach (używałam Khadi) włosy przetłuszczały mi się do tego stopnia, że wytrzymywały moze 4 godziny od umycia w jako takim stanie, a potem było już tylko gorzej. No i potem przeszło 1,5 roczna walka z zielonym kolorem włosów, kiedy po przeszło pół roku od hennowania zamarzyły mi się pasemka (chemiczne!).
Biokap i C&S to nie jest czysta natura, ale też nie są takie okropne jak te wszystkie w sklepach. Ale oczywiście, wielu dziewczynom henna służy - to indywidualna sprawa.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując