Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-05, 23:20   #1610
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Mymmeli Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz- ciężko się opalam, zawsze na różowo bądź czerwono, rzadko kiedy moja opalenizna brązowieje, muszę uważać na słońce, nawet czasem wysokie filtry mi nie pomagają,

2. Kolor oczu- sama nie wiem, uważam,że mam zielone, ale niektórzy twierdzą, że szare, więc powiedzmy, że zielono-szare, brwi i rzęsy jasno brązowe,

3. Piegi- mam, szaro-brązowe

4. Cera - bardziej ciepła, jasna, nie rumienie się,

5. Naturalny kolor włosów- bardzo jasny brąz z połyskami rudego, dawniej bardziej wpadały mi w rudy odcień,

6. Kolor ust-jasny róż,

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?- czerwony, karmelowy, jasny brąz, zielony,

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?- te kolory zdecydowanie nie pasują do mojej karnacji,

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste?- kolory intensywne, czerwień, zieleń, róż,

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? - nie

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? -pasują mi kolory ciepłe,

Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - nie pasuje mi takie zestawienia kolorów, lepiej mi w monochromatycznych ubraniach,
Wychodziłby jakiś cieplejszy typ, zrób przymiarkę:
http://barwyurody.blogspot.com/2012/...oznac-typ.html
i będziemy mieć lepsze dane.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora