Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-07, 14:10   #3701
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Krem dobierzesz tylko metoda prob i bledow, wg mnie.
A co do nakladania- musisz zakupic pedzel kabuki lub flat top i tyle, w miare czasu rozpracujesz najwygodniejsza metode
Szkoda, że tak na szybko nie da rady dopasować ;D ja zamówię zestaw AM jak juz wylecze trądzik





Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Dobór kremu to faktycznie metoda prób i błędów... - jednak na pewno nie może być tłusty i pozostawiać 'mokrego' filtra.

Oczywiście do minerałów musisz mieć pędzle - flat top albo kabuki. Flat topem stemplujesz - w ten sposób uzyskujesz mocniejsze krycie, a kabuki bardziej wcierasz/rozsmarowujesz (jeżeli można to tak nazwać). Do korektora pędzelek nie jest już tak konieczny... Jak czasem na szybko robię to palcami

Poza tym możesz nakładać minerały na sucho albo na mokro (większe krycie). Ogólnie, to zajrzyj sobie na YouTube - znajdziesz tam trochę filmików na temat aplikacji

PS: Poległam i zamówiłam sobie korektor w odcieniu Medium i nowy róż Nude
A filtr w takim razie jak nakładać? pod krem? Jak mocniejsze krycie daje flat top to wolę ten bo lubię mieć właśnie mocny efekt krycia-przyzwyczajenie.Hmm a jak się stempluje? ;o bo nie wiem :P
To, że na mokro bądź sucho to już wiem, będę próbować aż znajdę fajny sposób

Dzieki laski
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora