Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-09, 16:50   #1332
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Dziewczyny, mam takie pytanko kupiłam dzisiaj olej lniany Oleofarm, to już mój kolejny rodzaj oleju od nich, wszystkie to oleje tłoczone na zimno i zawierające mieszanke tokoferoli (przeciwutleniacz). Nie znam się za bardzo na olejach, ale z tego co wiem akurat olej lniany powinno się przechowywać w lodówce po otwarciu. A tutaj tak jak na innych jest informacja "Uwaga! Przechowywać w temperaturze pokojowej!". Pani w aptece w SP nie była mi w stanie powiedzieć dlaczego. Mówiła też ze może być spokojnie otwarty aż do upływu daty ważności, która jest na opokawaniu tzn. 08.16. Nie ma żadnej info na opakowaniu w jakim czasie po otwarciu go zużyć...Jak to w końcu jest? Dlaczego każą go przechowywać w temperaturze pokojowej? Chodzi o ten przeciwutleniacz? Na niektórych olejach jest tłoczony na zimno, nierafinowany a na tym tylko tłoczony na zimno, ale tłoczony to zimno właśnie oznacza że on jest nierafinowany? Poprawcie mnie jeśli się mylę xD
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora