Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-01, 21:40   #3871
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;53648084]Cześć,

Potrzebuję pomocy z wyborem podkładu.

Coś o mojej twarzy:
Cera mieszana (chyba), w okolicy nosa (przy skrzydełkach) skóra jest tłusta, nos zapchany (czego nie widać, chyba że się intensywnie z bliska w niego wpatruję). Twarz raczej bezproblemowa, rzadko miewam wypryski czy inne niedoskonałości.
Zauważyłam jednakże przy próbce jakiegoś podkładu, że miewam suche skórki.

Czego oczekuję od podkładu?
Żeby wyrównał koloryt, był lekki (do stosowania zimą i latem), trwały. Nie musi mieć mocnego krycia, wystarczy delikatne. Do stosowania bez bazy. Wydajny. Żeby nie zapychał porów.
I najważniejsze: jasny odcień. Mam na myśli naprawdę naprawdę jasny. Fajnie, jakby podchodził pod biel. Dla wyjaśnienia: używam filtrów +50 od kilku lat, więc moja skóra od dawna nie widziała opalenizny, a i sama z siebie jest jasna.
Dla porównania: Lancome Teint Miracle jest zbyt ciemny, a szkoda, bo sporo pochlebnych opinii o nim słyszałam.

I jeszcze cena. Do 200 zł. Fajnie, jakby był tańszy, ale za jakieś cudo jestem w stanie odżałować trochę kasy.

Czy znacie może coś, co mnie zadowoli i będę mogła zdobyć jego próbkę w drogerii?[/QUOTE]


Spróbuj podkładów Bobbi Brown, mają bardzo szeroką gamę kolorów
Moim faworytem jest skin foundation, ale przy mieszanej cerze możesz tez spróbować long lasting oba dają bardzo naturalny efekt.

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Albo face&body z Mac? Kolor tez się na pewno znajdzie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora