Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 13:01   #8
koraa22
Raczkowanie
 
Avatar koraa22
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 174
Thumbs up Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Widze ,że te forum troche ucichło, ale mimo to chciałabym sie wypowiedzec na temat tych ćwiczeń.... po ściągnieciu tych cwiczen pomyslalam sobie ze pewnie znowu jakies kolejne cwiczenia nic nie warte.... Są to 3 poziomy...Zaczełam od pierwszego... po 20 minutach ćwiczen leżałam na dywanie i myslałam ze nie wstane!!! Byłam całkowicie zdyszana mialam wrazenie ,ze chyba umre!! na nastepny dzien pomyslalam sobie ze sprawdze drugi poziom... Był troche gorszy od pierwszego!! ale pomyślalam ze co to jest 20 minut?? ja nie dam rady??? jak nie jak TAK!!! na trzeci dzien wstałam z myśla sprawdzenia 3 poziomu!! Po 20 minutach Myslalałam ze wyląduje na OJOMIE ! Byłam z siebie dumna ze zrobilam całe trzy poziomy , mimo ,ze bylam wykonczona całkowicie a serce walilo ja oszalałe! na 4 dzien wróciłam do poziomu pierwszego...i wiecie co?? wcale sie nie zmeczyłam!!! a na piąty dzien waga pokazala mi 0,5 kg mniej mimo ,że nie przestrzegałam zadnej diety z wyjątkiem niejedzenia po 18tej.!! Dzięki tym cwiczeniom czuje sie na prawde fajnie , a co najwazniejsze ciuchy stały sie ciutke luźniejsze Ten program daje efekty i zachecam do cwiczenia
__________________
planowany t.p ok 26.07.2011
koraa22 jest offline Zgłoś do moderatora