Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-13, 17:44   #411
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Marigold19 otrzymałam dziś przesyłkę ale z mojego zamówienia są tylko 3 rzeczy. Reszty nie zamawiałam. Brakuje 3 pędzli i jednej kredki. Mam w zamian eyeliner w kolorze Jardin, kredkę Soft Eye Kohl w kolorze Maritime, oraz dwie kredki/pomadki do ust, kolory : Vintage, Malibu Peach.

Czy to wynik Twojej pomyłki, bo pisałaś że tylko kilku rzeczy nie przysłali i nie wymieniałaś w tym moich.








Z tego co właśnie zauważyłam czytając zamówienia że wysłałaś do mnie zamówienie smash . U mnie jest wszystko co Ona zamawiała.

O shit, kurcze- nie wiem, jakim cudem to zrobiłam, bo wszystko mam dobrze zapisane- widać machnęłam się na etapie pakowania. To pewnie Smash dostanie Twoje. No nic dziewczyny- moja wina- będę musiała Was prosić żebyście sobie poprzesyłały, oczywiście koszty zwrócę. Ale kurcze dziwne, bo każdą paczkę pakowałam po kolei. Twoje rzeczy i wszystko przyszło tylko tym razem ja zawaliłam. Cholera, jakieś pechowe te zakupy ;/


No i przede wszystkim przepraszam


Ponadto, muszę troszkę odczarować eyelinery, które może przez moje totalne rozdrażnienie zamówieniem odebrałam jak odebrałam. Dobrym, grubszym pędzelkiem da się nałożyć je całkiem nieźle, a dziś zebrałam bardzo dużo komplementów za makijać wykonany kolorem Velvet Flame. Za kolejne zakupy się nie biorę w tej firmie, bo mam złe skojarzenia, ale nie byłabym obiektywna tylko krytykując.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2011-04-13 o 17:54
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując