Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-14, 08:22   #420
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy na ZOEVA-SHOP.DE, czyli wydaj pieniądze razem z nami! :)

Spoko, luz. Daj sobie siana z tym kosztem wysyłki - pisalas cos chyba, ze sie kurs zmienił wiec i tak pewnie Ci cos wisimy . Ja tam i tak jestem zadowolona z zamowienia. Mnie kosmetyki ZOEVY b. odpowiadaja i nawet to małe zamieszanie mnie nie zniechecilo. Wszyscy jestesmy tylko ludzmi i tyle.

Dostałam primer, pedzel do pudru 108 i kredke Paradise (czyli moje ) oraz kredke Hypnotic i pedzelki do oczu - 228, 230 i 315.

Kama - zapraszam na PW - moge Ci poleconym prio wysłac jeszcze dzisiaj.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Smash, ja mogę czarodziejską kulą stwierdzić, co dostaniesz. Tylko mi się w mojej małej głowie nie mieści jak ja to wywinęłam. Wprawdzie owszem- wysyłałam te paczki razem, ale każdą pakowałam po kolei i nie było tak, że najpierw porobiłam koperty a potem pakowałam zawartość. Szczególnie, że Wasze zamówienia były największe i mimo, że wywaliłam listę to mniej więcej pamiętam, co do której szło. No po prostu nie wiem- dlatego wybaczcie.

A co do fatum to faktycznie, ale jakoś tak już mi się zdarzyło, że jak się w jednej sprawie coś wali to od początku do końca, dlatego w związku z tym, że już się odenerwowałam na etapie braków w zamówieniu to wybaczycie mi tę pomyłkę. Ustalcie dziewczyny między sobą, co i jak, a ja Wam zwrócę wszelkie koszty, bo już chcę zamknąć sprawę tego zamówienia

Troszkę mi się faktycznie odechciało, ale to takie fatum, troszkę się jeszcze powkurzam na Zoevę, na siebie i pewnie mi przejdzie. Może los mówi- daj sobie siana, na co Ci tyle malowideł?
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując