Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Matki - Polki wyuzdane i ich Bąble ukochane!!! III - IV 2010r.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-16, 11:38   #4984
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Matki - Polki wyuzdane i ich Bąble ukochane!!! III - IV 2010r.

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Zdrowia życzę

A co do zakupów to pralka doszłapierze juz drugi raz, ale co najlepsze to tyle prania mi się uzbierało, a jutro mamy wyjazd, że rano przez godzinę brudne ciuchy prałam ręcznie teraz pralka resztę pierze żeby jutro mieć co zabrać na wyjazd
Przyjechala rozpakowałam, i dość ostro zadrapana rączka, ale nic z tym nie zrobię bo mój tz nie raczył przy odbiorze rozpakować, choć mu dałam taki nakaz przez tel.

Psiapsiółki córka piła z butli przed snem zawsze do prawie 4 lat, i w sumie Eryk nie pijący niczego z butli miał dwie plomby a tamta chyba z 4, więc jakiejś tragedi nie ma. Mój dentysta nie poleca lapisowania, bo to próchnicy nie zarzyma a zęby dziecka czarne, co dziecko może w kompleksy wprowadzić, próchnica znajduje się w ślinie, i to nie ma wpływu na stałe zęby, więc nie ma sensu. Eryk miał kiedyś dentystkę co mu lapisowała jedynkę przez co miał czarną plamkę, i wstydził się uśmiechać, to nasz dentysta mu to zwiercił wiertełkiem i dziecko mi odzyło
dziękujemy

Szkoda, że tż nie zobaczył,ale najważniejsze, że wszystko sprawne i macie czym prać, bo ręce by mogły więcej na raz nie znieść

o nie wiedziałam, że po tym całym lapisowaniu mogą ciemnieć zęby.

Ale jak się ma próchnicę w mleczakach to się jak najbardziej może na stalaki przenieść (coś chyba nie za bardzo zrozumiałam tą wypowiedź o ślinie....)

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
odkurzacza nie maja wogole na osrodku - choc pozniej sie znalazl, a nie maja pozwolenia na pranie kocy
ale wam się syf trafił, ale najważniejsze, że tak szybko fajniejsze znaleźliście.

I jak można w ośrodku odkurzacza nie mieć? i jakiego znów pozwolenia na pranie kocy? od kogo pozwolenia?

oliwciu, dobrze z nóżka dania lepiej i udanego wypoczynku życzę

minka, a mi się nadal wydaje, że lenucha krzywo łazi-już nie tak kaczkowato, ale nadal dziwnie-tak stopy do środka daje i dalej mi się wydaje, że trochę na beczkę.
We wrześniu mamy iść do kontroli, to się okaże jak tam sprawy

fajne te oferty wakacyjne co wklejałyście

jak dobrze (mniej weekendowo) pójdzie, to zakończymy dziś tą część wątku
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2011-07-16 o 11:45
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora