Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 12:55   #16
Rescueme3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
GG do Rescueme3
Question Balejaż, co dalej zeby dojść do platyny?

Witam wszystkie kobietki Jestem tu nowa. Dużo czasu zajęło mi wyszukanie ' nowy wątek ' więc jak nadal coś robię źle to wybaczcie

Tego co mnie interesuje nie znalazłam nigdzie, dlatego tu piszę. Więc zacznę od początku:

Prawie rok temu farbowałam włosy szamponetką na ciemny kasztan-oczywiście włosy wyszły mi czarne, ale z czasem zaczęły się zmywać i na dzień wczorajszy miałam meeega odrosty koloru "mysiego, popielatego" a reszta wlosow czyli koncówki były ciemno rude.
Wpadłam na pomysł, żeby zrobić się na platyne, więc poszłam wczoraj do fryzjerki po dlugiej konferencji, rad i przekonan, zrobiła mi balejaż. Na dzień dzisiejszy wyglądam tak:
odrosty mam platynowe, a końcówki nabrały ciutke blondu ( poprzez balejaż) ale są w kolorze siana (możecie sobie wyobrazić co wyszło z rudego )

- Jeżeli za tydzień pojde na ponowny balejaż tych pasemek ktore nie byly robione to czy końcówki mi wyjdą blond?
- Co zrobić żeby kolor wlosow byl jednolity i jak dokopać się do platyny?

Z góry mowie ze fryzjera sie nie poradze, wole jednak was, bo moze ktoras przeszla to co ja Dziękuję za odp.

Edytowane przez Rescueme3
Czas edycji: 2012-06-30 o 12:58
Rescueme3 jest offline Zgłoś do moderatora