Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-30, 14:12   #17
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

A ja w koncu daleko nie zaszłam...o głupia ja, odkad biore antybiotyk i te wszystkie leki pbolowe, strepsilsy jakies płukanki do gardla nie piłam kawy. A dzis jakbym zapomniala ze jestem chora
Wzielam antybiotyk, po jakimś czasie kawa, a potem jeszcze płukanka do gardła i strepsils
O Lakcidzie zapomnialam. Dziewczyny jak mnie brzuch rozbolał, jakieś takie skurcze, jakby porodowe dosłownie co jakis czas przychodziły.
W końcu zjadłam obiad, wzielam kąpiel ciepłą zeby mnie rozkurczylo bo nie chcialam juz nic łykać, nospy zadnej nawet i mnie ze 2 razy do kibla przegoniło.
Mniej mnie brzuch boli ale zachowalam sie jakbym z medycyną nie miała nic wspólnego albo i gorzej, az wstyd
Teraz brzuch boli no ale madry polak po szkodzie...

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

A ja chyba nie mam co robic juz bo łażę i zauwazylam ze wlosy te przy twarzy sa jakby połamane, w sensie ze sie ukryszuły i sa krótsze. Te przy skroni.
BUNNY czy to mozliwe ze tym farbowaniem teraz je tak dobiłam?
Przeciez to była woda 6%, poza tym pigment bez niczego.
No nie chce mi sie wierzyc ze to teraz sie stalo.
Chyba ze miałam to wczesniej a na ciemnych bardziej widac...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora