Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 21:40   #28
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny no jak ja sie w☠☠☠☠iłam myje dzis głowe i ten majirel spływa z niej. Koniec mysle wlosy i tak mam wysuszone, od poniedzialku regeneruje.
Oczywiscie zlapałam Recitala 8,3 X Cannes rozrobiłam i dałam na 10 min na łeb. Kolor sie wyrownal i jest lepszy.
teraz mam nadzieje obejść sie bez farbowania przez dłuzszy czas.
Aha i dałam zdjecia do albumu, robilam przed chwila.
DZIEWCZYNY wybaczcie ale jedno oko mam pomalowane a drugie nie nie zmyłam kredki niebieskiej, zapomnialam
no widac ze jeszcze srednio się czuje.
I nie badzcie zbyt ostre, mi zalezy na opinii czy kolor wlosow nie wyglada karykaturalnie przy kolorze buzi i tyle.
A ja i tak wygladam srednio bo i tak sie jeszcze czuje.
I zobaczcie na te numeracje Loreala 8,3-jasny blond, no gdzie ja mam na głowie JASNY BLOND?
Jedno jest pewne majirel mi podpadł ojjj mocno

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

I znowu zabawa z regeneracją sie zaczyna. ehh:/
Agatko mnie jednak jasniejsze włoski bardziej do Ciebie pasowały te też nie są brzydkie ,ale oczywiście to tylko moje zdanie ważne żebyś Ty się dobrze czuła a tak zapytam czy nie zastanawiałaś się przypadkiem nad grzywką ale taką prostą do brwi? tak Cię widzę ja teraz w tym kolorze z grzywką na prosto
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Rowniez witam sie na nowym watku


ja dzisiaj zakupowo caly dzien :P Obkupilam sie w Stradivariusie, Mohito i Tally Wejil
a co kupiłaś?pochwal się

a mnie newry biorą jednak rudzieje mi odrost po tym garnierze i to fest minął 8 dzień a ja wiewióra z dnia na dzień coraz gorzej , jakby się wypłukiwał w poniedziałek przyjeżdża moja sis z zagranicy i jak ja w takich włosach wystąpie muszę jutro poprawić moją londą jednak londa mi najbardziej odrost wyciągała a już myślałam ,że mam kolejną perełke w kolekcji farb
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora